Kurumsal Bilgiler

Hakkımızda

Firmamız 1999 yılında kurulmuş olup, sanayimizin ihtiyaç duyduğu kauçuk ve poliüretan ürünleri üretimi ve satışını yapmaktadır. Toplam 1200 m2 kapalı alanda devam eden imalatımızda kalite ve yüksek verim hedefleyerek müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürünleri eksiksiz ve zamanında teslimi ilke olarak benimsenmiştir. Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamızi geliştirme, kalite standartlarına uyarak sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur.

Firmamız bütün faaliyetlerini profesyonelce yapıp; hizmet esnasında ve sonrasında sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır. Firmamızın faaliyet gösterdiği sektörde tanınan bir firma olarak kazandığı saygınlığı uzun yıllar boyunca sürdürme hedefindedir. Sektörün öncü kuruluşlarından biri olma yolunda atmış olduğumuz adımların etkili sonuçlar vermesi büyüyen bir firma olarak kalıp sektöründe A1 Kauçuk Poliüretan olarak bizi bulunduğumuz faaliyet alanında lider konuma getirmiştir. Müşteri memnuniyetinin bilincinde olarak müşteri odaklı çalışmalarımızı daha üst seviyeye taşımak için daha çok çalışmaktayız.

Misyon

İmalat ve hazır beton sektöründe hız, kalite ve sayın müşterilerimizin memnuniyetini mutlak memnuniyeti mutlak başarımız sayarız.

Vizyon

Türkiye'de kaliteli yedek parça imalatı, hazır beton ve iş makineleri sektöründe bir devrim yaratmak amaçlamaktayız, siye yararlı olmak hedefimizdir.

Güvencemiz, Kalitemizdir...